Сонячні системи

Сонячні системи дозволяють користуватися відновлюваними джерелами енергії, скоротивши витрати на централізовану електрику. Перш ніж сонячні панелі купити та змонтувати, варто дізнатися про особливості конструкції.

Це споруда, яка генерує електричну енергію із сонячного світла. Найчастіше для цього використовуються фотоелектричні модулі. Випускаються сонячні панелі для будинку та промислових об'єктів. Крім генеруючого обладнання для монтажу знадобляться кріплення для батарей.

Сонячні електростанції екологічні, безпечні для людей та навколишнього середовища. Вони відрізняються безперебійною роботою та терміном служби понад 20 років. Ціна сонячних панелей досить висока, але ця покупка окупиться приблизно за 4-7 років. Надлишок електроенергії можна продавати державі. Обладнання та опорна конструкція не потребують техобслуговування. Щоб змонтувати цей пристрій, знадобиться таке:

  • Фотоелектричні модулі. Це обладнання, яке має пористу структуру. Моно-або полікристалічні модулі складаються з 60-72 осередків.
  • Інвертори. Це обладнання, що забезпечує прийом та передачу отриманої енергії. Вони бувають автономними, гібридними, мережевими.
  • Кабелі та конектори. Використовуються для підключення обладнання та передачі електроенергії споживачеві.
  • Системи фіксації. Це конструкції, на які монтується обладнання. Системи бувають покрівельні, фасадні, наземні. Також використовують спеціальні трекери.
  • Елементи кріплень. Сонячні панелі кріпляться за допомогою кронштейнів, куточків, притисків та інших сполучних компонентів.

Можна замовити готові сонячні електростанції для дому або всі елементи вибрати окремо.

При правильному виборі та монтажі обладнання електроенергія коштуватиме набагато дешевше. Вибір необхідних компонентів роблять індивідуально. Враховуються погодні та геодезичні умови, параметри об'єкта, на який встановлюються модулі та опорні споруди.